Fshesa me korent

Ofertat e javës!

Cante me Lodra Plazhi Barbie
1,200Lekë 720Lekë
Pushke Uji Plastike
1,300Lekë 780Lekë
Zgare per Barbekju 16838
1,390Lekë 840Lekë
Lopata dhe Maske Noti
3,200Lekë 2,300Lekë

Fshesa me korent

Kerko sipas cmimit:

1,000Lekë
-
29,990Lekë
Shfaq:
Rendit sipas:
Fshese dore Philips Basic FC6140
Fshese dore Philips Basic FC6140
Fitoni 1,240 pike bonus
6,490Lekë
Fshese me korent Samsung VCC4135S37
Fshese me korent Samsung VCC4135S37
Fitoni 1,658 pike bonus
8,490Lekë
Fshese me korrent Rowenta RO522121
Fshese me korrent Rowenta RO522121
Fitoni 2,000 pike bonus
8,990Lekë
Fshese Philips FC8451/01
Fshese Philips FC8451/01
Fitoni 1,950 pike bonus
10,990Lekë
Fshese me korent Samsung VCC5240S3R/B
11,290Lekë
Fshese me korent Rowenta RO252201
Fshese me korent Rowenta RO252201
Fitoni 1,918 pike bonus
11,990Lekë
Fshese me korent Imetec MAX parket
Fshese me korent Imetec MAX parket
Fitoni 2,416 pike bonus
12,080Lekë
Mundesuar nga Dyqan Taxi © 2015