Oferte e dites!

Vath papilon vintage
Ulje-36.2%
Vath papilon vintage Vath klasik Vath te shkurter Me papion , lule dhe gure te vegjel ...
Kjo eshte nje oferte e limituar e cila mbaron per:
Cmimi i vjeter: 940Lek Cmimi oferte: 600Lek Ju kurseni: -36.2%
te blera
Masazhator per kembet Imtetec 5386
Ulje-10.7%
Masazhator per kembet Imtetec 5386 Hidro masazhator për këmbët, me 6 opsione të ndryshme: 1. Relaksues 2. Tonifikues (jet...
Kjo eshte nje oferte e limituar e cila mbaron per:
Cmimi i vjeter: 7,500Lek Cmimi oferte: 6,700Lek Ju kurseni: -10.7%
te blera

Kujdesi personal

Sugjerimet tona

Mundesuar nga Dyqan Taxi © 2014