Fshese me korent Imetec Eco Silent

Fshese me korent Imetec Eco Silent
Fshese me korent Imetec Eco Silent
Imetec
Kodi i produktit: IM0046
Pike bonus: 475
Ka ne magazine
Cmimi: 23,750Lek
Identifikohuni per te pare cmimin e transportit.

Fshese me korent Imetec ECO Silent

Perdor tekonologjine ciklon.

Teknologjia Eco Imetec.(100% fuqia thithese,50% fuqia qe harxhon)

Teknologjia silent.

Fuqia elekronike dhe digitale metregues LED.

Filter HEPA H13.

Furce per parket per dysheme delikate.

Kabell 11m.

Fuqia 1000 W.

5 nivele filtrimi.

Pesha 7 Kg.

Shkruaj nje vleresim

Emri:


Vleresimi juaj: Note: HTML is not translated!

Shkalla e vleresimit: Keq           Mire

Ju lutem fusni kodin anash tek kutia perkatese:




Mundesuar nga Dyqan Taxi © 2014